Recenzie AKG

AKG D5S

AKG D5S

Pridané: 22. júna 2014

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Oproti Shure SM58 je zvuk vyvážený,otvorený,je to dobrá kúpa.Objednal som jeden na skúšku do kapely a nelutujeme.Keď som ho vybalil a zapojil urobil som test so Shurkou a bol som fakt prekvapený.Čakal som zvuk podľa recenzíí na úrovni Shure SM58 ale je to ešte lepšie.Neľutujem.

Do budúcna ostanem určite pri AKG mikrofónoch.

Pridané: 7. júna 2014

(naposledy upravené 7. júna 2014)

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Univerzálne parametre dobrý pomer kvalita a cena.
  • Presvedčilo ma hodnotenie, parametre kvality osvedčená značka a pomer ceny a kvality.

Značku poznám z minulosti a výrobok je porovnatelný kvalitou aj z drahšími výrobkami.
Chceli sme porovnať ako bude sedieť speváčke, ktorá doposiaľ používala inú značku.

AKG K 702

AKG K 702

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 23. mája 2014

Zakúpený v Alza.sk

• vyborny zvuk a pohodlne aj pri dlhsom nasadeni, vhodne najma na studiovu pracu.
  • xy

AKG osvedcena kvalita, samostatny kabel pri nalomeni nahraditelny.

Pridané: 13. mája 2014

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Vyborny citatelny zvuk, hlavne basovych nastrojov, stredoveho pasma, velmi dobra citatelnost nastrojov, ich umiestnenie v priestore, dozvuky a pomery hlasitosti nastrojov, Odhalenie pazvukov a chyb v mixazi, co dokazu maloktore sluchadla
  • Trochu divne stredy, na ktore sa da zvyknut, ale vdaka nim zneju sluchadla "analyticky", neda sa to pokladat za nedostatok, lebo kazde sluchadla tejto triedy su urcene na ine pouzitie a poziadavky zakaznika

Tieto sluchadla som kupil ako piaty druh sluchadiel do studia pre kontrolu vyssie uvedenych faktorov v nahravkach. Urcite by som ich nepouzival ako hlavne a jedine sluchadla na bezny posluch hudb y- na to su vhodnejsie "hi-fi" sluchadla ktore zneju viac standardne a nezvyraznuju, alebo neprezradzaju pripadne nedostatky nahravky. Samozrejme pokial si chcem vychutnat dokonalu, hlavne akusticku hudbu (jazz, koncertne diela), tak siahnem prave po tychto sluchadlach, ktore ju velmi dobre reprodukuju.

AKG WMS 45 Instrumental Set Perception

AKG WMS 45 Instrumental Set Perception

Pridané: 10. mája 2014

(naposledy upravené 10. mája 2014)

• .

AKG P3S Live

AKG P3S Live

Pridané: 9. januára 2014

Zakúpený v MUZIKER.sk

Dobrá kvalita za rozumnú cenu.

AKG K 612 PRO

AKG K 612 PRO

Pridané: 31. decembra 2013

Zakúpený v MUZIKER.sk

• kvalitné sluchátka s dobrým zvukom
  • dobrý pomer cena / výkon
  • škoda, že nie je odpojiteľný kábel
  • žiaľ, na mojich je už nálepka Made in China a nie Made in Austria ako bolo na prvých kusoch

hľadal som slúchatká s dobrým zvukom za relatívne nízku (prijateľnú) cenu a tento nový model od AKG ma celkom potešil. Zozačiatku tuhé našníky a koža hlavového mosta sa veľmi rýchlo prispôsobia hlave. Po čase už človek nevie, že ich má na hlave.

AKG K 240 MK II

AKG K 240 MK II

Pridané: 24. decembra 2013

• pre mna top sluchatka vo svojej kategorii.

dlhsiu dobu zhanam sluchatka, ktore by mi vyhovovali. preto mam nastudovane mnohe clanky, nazory nakoniec som pobehal mnozstvo obchodov a vyskusal mnoho sluchatiek, avsak akg mi vzdy vyhovovali najviac. maju krasny cisty zvuk, ked som si na nich pustil svoju oblubenu hudbu, tak som zrazu pocul zvuky o ktorych som predtym nevedel :D vzdy som si potrpel na kvality zvuku a tato kupa bola urcite dobra ... ako sa vravi za malo penazi bohove vela muziky :) su to polootvorene sluchadka cize netlmia okolite zvuky najlepsie a takisto ich pocut aj naokolo, takze niesu vhodne do velkeho hluku, alebo tam kde vas nesmie byt pocut ... vyhodou zas je ze sa tak nepotia usi, lebo su ciastocne vetrane, ale pri dlhsom pocuvani sa aj tak usi kus spotia ... ale aj tak mozem len odporucit

Pridané: 2. decembra 2013

• zvuk
  • kvalita vyhotovenia
  • komfort
  • nič (pre niekoho cena)

Skutočná kvalita zvuku, (dostavuje sa až po 20-30 hodinách rozohrávania), rovná frekvenčná charakteristika, výborný komfort, pekne vykreslené basy a dostatočne hlboké, výrazné (neutopené) čisté stredy, detailné výšky, detailný prednes. Občas má oranžový kábel tendenciu "skrúcania sa". Takisto sú použiteľné priamo do PC. Samozrejme slúchadlový zosík ich rozohrá ešte lepšie. Som veľmi spokojný.

AKG WMS 45

AKG WMS 45

Pridané: 24. júla 2013

• kvalita

spokojnost

Pridané: 1. februára 2013

• Krystalovo cisty verny zvuk z hudobnych nosicov
  • Vyvazenim zvuku viac pre pop a klasiku, menej pre tanecnu hudbu ci metal
  • oproti lacnejsim sluchatkam je dlhsie pocut ozveny tonov v skladbach co navodzuje realnejsi rozmer pocuvanej muziky
  • prevedenie 100 bodov!
  • nie su vyrobene v Cine, ale v Rakusku (aspon dufam v to, co je na nich napisane)
  • nie prilis verny zvuk elektro piana (testovane na Yamaha Clavinova CLP 330)

Nedokazem si predstavi ako by hrali so zosilovacom pre sluchatka, pretoze bez neho hraju uzasne. Jazz, funky, pop, klasika - predpokladam, ze toto su presne tie zanre, pre ktore su tieto sluchatka vyrobene.
Na prehravacoch pytaju vacsi stupen hlasitosti, ale pri lepsich sluchatkach sa s tym stretavam casto. Nie je to vsak vobec podstatny faktor a nie je treba si zbytocne trhat bubienky.
Skusil som aj nizsiu radu od AEG za 135,- Eur, ale vratil som ich, pretoze sa rovnali kvalite 40-eurovych Sennheiserov. AKG K 701 je uz uplne odlisny level, ktory vyrazne rozozna aj laik ako ja.

Pridané: 26. októbra 2012

• krasny, cisty, verny a detailny zvuk
  • konstrukcia
  • komfort
  • vysoke naroky na zvysok "retazca" (osobne ich mam "napichnute" na Audio-GD NFB 12 ktore stoji viac nez samotne sluchadla a v pripade tychto sluchadiel je to skor minimum, nez slusny DAC s Headampom)

Sluchadla ma celkom prijemne prekvapili. Podla drvivej vacsiny uzivatelov im chybaju basy, ale doteraz som nezistil, co ich k takemu nazoru vedie. Ich hlavnou vyhodou je verna reprodukcia a vyrovnany charakter z coho castokrat plynie prave "problem" s basmi, co je ale skor problem nahravky samotnej, nez sluchadiel. Z hladiska zvuku mi robia starosti len menej "agresivne" stredy a naopak dost agresivne vysky, co moze byt casom unavujuce. Kvoli tomu sa sluchadla hodia skor na klasicku hudbu, nez na napr. rock. Pozitivne hodnotim aj spracovanie a komfort. Akurat ja mam problem s tlacenim hlavoveho mostu po niekolko hodinovom pouzivani. Ini uzivatelia ale podobne problemy neuvadzaju, takze som mozno len "nestastnou" vynimkou :)

Overený zákazník talkive Overený zákazník

Pridané: 24. januára 2012

Zakúpený v talkive

• proste dokonalý neutrálny zvuk, nemam čo vytknúť, hodnoverná neskreslená reprodukcia zvuku
  • obávam sa krátkej životnosti napínacích gumičiek medzi audiomeničmi a plastovou konštrukciou

v danej cenovej hladine je poskytnutá kvalita zvuku bezkonkurenčná

AKG K 181 DJ

AKG K 181 DJ

Pridané: 20. januára 2010

• kvalita zvuku a výkon, perfektné odtlmenie okolitého hluku, kvalita mechanických dielov, možnosť výmeny prív.šnúry-konektor, praktické zloženie do minimálnych rozmerov.
  • pri dlhšom používaní tlačia na vrch hlavy.

odporúčam, okrem iného výhodný pomer cena-úžitková hodnota oproti konkurencii.

Zobrazujem 181 - 196 zo 196 recenzií 1...6 7 8 9 [ 10 ]